Aktualności Last
minute
Wyszukaj
wypoczynek
Narty/snowboard Oferta
dla firm i szkół
Galeria

Bruksela - Paryż - na szlakach europejskich stolic - 7 dni

1 dzień: 

Zbiórka uczestników.
Przejazd przez Polskę, Niemcy do Belgii (podróż non – stop)
z przystankami wypoczynkowymi po trasie.
2 dzień:
Przejazd do Brukseli. Dzielnica Europejska, park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, Rada Europy, Parlament Europejski. Spacer po najpiękniejszym rynku Europy, Grand Place, Dom Królewski, Ratusz, „Manneken Pis” – symbol „beztroskiego ducha” miasta. Galeries St. Hubert – jedna z najlepszych ulic handlowych Europy. Przejazd do Francji.
Kolacja i nocleg w okolicy Brukseli.
3 dzień:
Śniadanie.
Przejazd do Paryża. Objazd miasta autokarem.
Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, plac Zgody z obeliskiem z Luksoru.
Dzielnica Łacińska – Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie. Najstarsza część miasta –
wyspa La Cite - katedra Notce Dame, Centrum Pompidou z awangardową fontanną Strawińskiego, dzielnica Les Halles. Plac Vendome – dom, w którym mieszkał i zmarł F. Chopin, kolumna z posągiem Napoleona. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Paryża.
Obiadokolacja
4 dzień:
Śniadanie.
Powrót do Paryża i dalsze zwiedzanie. Spacer po dzielnicy Montmartre – cmentarz Per Lachaise – grób F. Chopina, bazylika Sacre Coeur, plac artystów Du Tertre, budynek kabaretu Mulin Rouge. W godzinach popołudniowych wizyta w największym muzeum świata – Luwr, lub Muzeum d’Orsay. Wjazd na wieże Eiffla – panorama miasta, lub rejs statkiem po Sekwanie.
Powrót do hotelu.
Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień:
Śniadanie.
Całodniowy pobyt w Eurodisneylandzie – niezwykły park rozrywki – Main Street USA - zdobywanie dzikiego zachodu w Krainie Frontierland - szalony pociąg, kraina Indian – wyspa Robinsona.
W krainie fantazji spotykamy się z królewną Śnieżką, krasnalami i innymi postaciami z filmów Walta Disneya. Liczne karuzele i podniebne podróże czekają na was w krainie kosmosu Dicsoveryland. Jest też dom duchów, i podziemia piratów. W trakcie dnia uczestniczymy w ciekawej paradzie.
Wieczorny wyjazd w drogę powrotną do Polski.
6 dzień: Przejazd do Czech ok. 14-tej.
Odpoczynek.
Zwiedzanie okolic
Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień:
Śniadanie.
Podróż powrotna do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych.

newsletter